Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Ваше місто: Київ Змінити

Мікрофібра в місті Київ

ціни, фото, опис
Сторінки:
Пошук не дав результатів

Сучасне життя стрімко розвивається, і технології не стоять на місці. Це стосується різних сфер діяльності, в тому числі і текстильної промисловості. Натуральні тканини дорого коштують і не завжди володіють потрібними характеристиками, тому група вчених розробила новий вид тканини під назвою мікрофібра або іншими словами мікроволокно.
У багатьох людей склалася думка, що синтетичні тканини шкідливі для людини і мають погану якість, однак це зовсім не так. Навпаки, завдяки інноваційним рішенням розробники змогли добитися найкращих результатів і об'єднати найкращі якості різних матеріалів в одному, і в той же час максимально позбавитися від недоліків.

Більш докладно про мікрофібру

Дана тканина говорить сама про себе вже за назвою. Приставка мікро означає присутність в складі матеріалу чогось маленького. Саме мікроволокна є основним елементом даної тканини. Щоб виробляти таку тканину не обійтися без застосування спеціального сучасного обладнання.
Коріння виникнення цього матеріалу йдуть в сімдесяті роки двадцятого століття. Японські вчені розробили мікроволокно, яке володіло високими якісними характеристиками, що перевершують інші відомі на той час тканини. Поступово тканина поширювалася і по інших розвинених країнах, її обсяги збільшувалися, а популярність стрімко росла. Але піком досконалості мікрофібри стали дев'яності роки, коли швейцарські вчені змогли зробити тканину ще тонше, ніж це зробили японці. З тих пір тканину стала застосовуватися в різних галузях промисловості і користується успіхом до сьогоднішнього дня.
Мікрофібру виготовляють з поліефіру і поліаміду. При багаторазовому збільшенні на волокні можна побачити борозенки, завдяки такій будові тканина відмінно поглинає вологу.
Завдяки своїм унікальним якостям цей матеріал не могли не помітити виробники м'яких меблів. Відомо, що немає ідеальних матеріалів для оббивки меблів, це стосується і меблевої мікрофібри. Використання тефлонового покриття робить цю тканину більш практичною і універсальною, однак, не всі моделі диванів мають такий захисний шар, тому необхідно знати деякі тонкощі і нюанси про меблеву мікрофібру.

Властивості мікрофібри для меблів

Мікрофібра для оббивки меблів це матеріал, який відрізняється своєю практичністю і довговічністю. Існує безліч видів даної тканини, проте тільки найдорожчі мають захисний тефлоновий шар, що збільшує якість цього матеріалу. Мікрофібра має стійкість до перепадів температур, стійка до механічних навантажень, дуже міцна і практична.
Саме такі характеристики цінуються серед тканин, якими перетягуються м'які меблі. Специфіка їх використання має на увазі щоденні навантаження, ризики забруднення, тому тканина повинна бути міцною, красивою і легко чиститися. Саме такими характеристиками володіє мікрофібра.
Представлена тканина підрозділяється на кілька видів за типом своєї основи, яка може бути з трикотажу, тканини, що нагадує шкіру і замшу, на нетканій суцільній основі, на клейовий основі.
Зовні мікрофібра нагадує замшу або флок, проте її будова значно відрізняється від цих матеріалів. Так як ворсинки в мікрофібрі розташовані дуже близько один до одного, тканина відмінно відштовхує рідину і стійка до забруднень. Якщо пляму швидко видалити з цієї тканини, то не залишиться і сліду від забруднення. Такі властивості ідеальні для оббивного матеріалу, тому мікрофібра дуже затребувана тканина в меблевій індустрії.
Важливим фактором при виборі оббивного матеріалу є його зовнішній вигляд. З цим аспектом у мікрофібри все на вищому рівні. Серед таких тканин можна зустріти багато насичених відтінків і багату палітру кольорів. Дивани, оббиті даною тканиною, виглядають красиво і затишно. Цей матеріал має безліч переваг, серед яких можна виділити наступні:
• Мікрофібра не вигоряє, зберігає свій колір тривалий період часу, не линяє;
• У місцях підвищеної експлуатації тканина не змінює свій зовнішній вигляд, не стирається, залишає той же колір і не деформується.
• Відрізняється підвищеною міцністю;
• Відштовхує пил та інші забруднення, не викликає алергічних реакцій;

Технологія виробництва мікрофібри

Як уже згадувалося вище, діаметр ниток в даному матеріалі дуже маленький, в зв'язку цим технологічний процес виготовлення тканини вимагає використання певного обладнання, без якого неможливо виготовити нитки необхідної товщини. Поліамід і поліестер - основні елементи мікрофібри, піддаються попередній обробці. У розплавлений поліестер додається певний компонент, і поміщають в екструдер. Там сировина розм'якшується і знаходить потрібну форму. За допомогою спеціальних головок створюється перетин ниток за певними стандартами. Потім волокна поліаміду відокремлюють від поліестеру шляхом охолодження із застосуванням води. Завдяки такій процедурі виходить безліч мікроскопічних зазорів, що дають мікрофібрі все ті переваги, про які говорилося вище.

Догляд за мікрофіброю

Навіть тефлоновий шар не здатний на все сто відсотків захистити тканину від забруднень. Як і будь-який інший матеріал мікрофібра вимагає за собою регулярного догляду. Щоб меблі завжди виглядали бездоганно, необхідно дотримуватися кількох правил, які ми перерахуємо нижче. Вони дуже прості і під силу будь-якій домогосподарці, навіть з невеликим стажем:
• Щоб мікрофібра виглядала як можна довше в своєму первісному вигляді, її рекомендується регулярно пилососити. То не тільки позбавить меблі від пилу, але і допоможе розправити волокна тканини.
• Різні забруднення і плями видаляються за допомогою губки і мильного розчину або миючого засобу.
• Для чищення даного матеріалу можна використовувати щітку з м'яким ворсом.
• Якщо у дивана є знімні чохли, то їх можна прати в пральній машині на делікатному режимі при температурі води не вище сорока градусів за Цельсієм.
• Не рекомендується віджимати матеріал вручну.
• Тканина має властивість швидко сохнути, але, тим не менш, боїться опалювальних приладів, які можуть позбавити тканину всіх її корисних властивостей і навіть деформувати її. З цієї ж причини не рекомендують ставити меблі, оббиті мікрофіброю близько до опалювальних приладів.
• Перед застосуванням будь-якого миючого засобу необхідно детально ознайомиться з інструкцією, і випробувати на невеликій ділянці тканини в непомітному місці.
• Не можна використовувати виводітель плям або інші хімічні засоби, до складу яких входять хлор або кислота.
Інтернет магазин Мекко пропонує широкий вибір мікрофібри високої якості за доступною ціною в м. Київ. Це надсучасний матеріал з високими якісними показниками. До того ж, дана тканина має багатий вибір різних забарвлень і відтінків, що дозволить підібрати оббивку для будь-якого інтер'єру.
Привабливий зовнішній вигляд, висока міцність, довговічність простота в догляді, це саме ті якості, які найбільше цінуються споживачем. Мікрофібра стане кращим варіантом оббивки для вашого дивана.

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати