Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Ваше місто: Київ Змінити

Ортопедичні каркаси в місті Київ

ціни, фото, опис
Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2754 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1779 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1883 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2856 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі) Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1918 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас двоспальний (22 ламелі) Ортопедичний каркас двоспальний (22 ламелі)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3022 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Сторінки: 1

Ортопедичними підставами є конструкції, які потрібні для того, щоб поліпшити результат, який ми отримуємо від ортопедичних матраців. За допомогою каркасів ми можемо відчути всі переваги ортопедичних матраців, а все це завдяки їх формі, на яку чудово лягає матрац, прогинаючись у потрібних місцях під вагою людини.
Ортопедичні каркаси складаються зі спеціальних ламелей. А ламелі робляться з дерева, найчастіше з бука або берези. Ламелі володіють приголомшливою еластичністю, завдяки якій збільшується амортизація. А завдяки амортизації, каркас забезпечує хребту відмінну опору. Використовуючи матрац, який не розрахований на те, щоб давати нашому тілу підтримку, доповнивши його каркасом, він отримає всі необхідні властивості. Виробники, які створюють ортопедичні матраци, досить часто рекомендують використовувати саме ортопедичні каркаси в якості основи під матрац. Будь-який ортопедичний каркас здатний продовжити життя вашому матрацу, а також збільшити його ефективність. Крім цього, завдяки каркасу, догляд за матрацом стає набагато легше. Адже проміжки, які створюються між дерев'яними ламелями, ідеально дозволяють легко проходити повітрю крізь матрац. І ще, за допомогою такої структури каркаса, повітря всередині матраца не затримається надовго. У результаті цього, у вашому матраці не буде накопичуватися пил, і сон буде досить комфортний і міцний.
Вибираючи ортопедичний каркас в інтернет-магазині Мекко, варто звертати увагу на відстань, яка знаходиться між його планками. Приміром, коли проміжок між ламелями більше діаметра пружин, тоді такий каркас прослужить набагато довше будь-якого іншого. Якщо у вас вже є матрац, і ви підбираєте до нього відповідний каркас, то варто знати, що матраци без пружин краще лягають на каркаси, у яких проміжок між ламелями вузький, адже тоді ваш матрац не буде провисати. Ортопедичний каркас, в принципі, можна класти під будь-який матрац, адже він здатний поліпшити комфортність вашого сну, за допомогою будь-якого ортопедичного матраца. І пам'ятайте, що каркас є ідеальною підставою, яка значно подовжить життя вашому матрацу і поліпшить ступінь його ефекту.
Завдяки ортопедичній основі, навантаження вашого тіла буде рівномірно розподілене. Адже кожен ортопедичний каркас виготовлений з тією метою, щоб поліпшити натуральне положення вашого хребта під час будь-якого відпочинку або сну. Також за допомогою каркаса, як було вже сказано, буде здійснена вільна циркуляція навколишнього повітря. В результаті цього, ваше ліжко завжди буде свіже, і вам буде приємно вкладатися спати саме в нього.
Ортопедичні каркаси, представлені в магазині Мекко, відрізняються за своїми конструкціями і матеріалами, з яких вони виготовлені. Бувають каркаси на металевій і дерев'яній рамі. Металева рама відрізняється від дерев'яної тим, що вона суцільнозварна і розібрати її неможливо, на відміну від дерев'яної, яка досить часто нагадує конструктор. Ламелі, з яких складається ортопедичний каркас, теж бувають декількох видів, є букові та березові ламелі. Букові ламелі володіють більшою еластичністю, тому ідеально підходять для каркаса. А ось березові ламелі не настільки еластичні, але вони володіють жорсткістю і є економічним варіантом для виготовлення ортопедичних каркасів.
Зараз у містах Київ, Макарів, Фастів, Біла Церква, Красятичі, Ставище, Обухів, Бориспіль, Бородянка, Бровари, Васильків, Вишгород, Володарка, Згурівка, Іванків, Кагарлик, Баришівка, Богуслав, Миронівка, Переяслав-Хмельницький, Рокитне, Сквира, Тараща, Тетіїв,  Яготин  можна знайти досить великий асортимент ортопедичних підстав, які пропонують вашій увазі абсолютно різні українські виробники. Але ви повинні враховувати те, що не велика різниця в ціні між різними каркасами може потім добряче відбитися на терміні їх служби або ж на зручності при використанні. При пошуку якісного ортопедичного каркасу, також варто звертати належну увагу на чемність виробника в укріпленні конструкції. Приміром, надійнішими будуть ті каркаси для одного, в яких є поперечна планка, на яку можна встановити додаткову п'яту ніжку, щоб значно зміцнити свій каркас. А ось в каркасах на два спальних місця ідеальна кількість шість ніжок, або ж цілих вісім (бувають і такі). Варто знати, що відстань між ламелями каркаса буває абсолютно різна, і якщо ви користуєтеся матрацом без пружин, тоді відстань між ламелями не повинна бути більше п'яти сантиметрів. При використанні безпружинного матраца, ідеальна відстань між ламелями буде три сантиметри. Якщо ж ви користуєтеся матрацом з пружинами, тоді можете купувати будь-який ортопедичний каркас, адже завдяки пружинам, не важливо, яка відстань буде між ламелями. Але пам'ятайте, що чим менша відстань, що є між ламелями підстави, тим довше прослужить вам будь-який матрац, адже він буде цілком і повністю розташовуватися на опорі.
Коли ви займаєтеся вибором ортопедичного каркасу в свою спальну кімнату в квартирі міста Київ, Макарів, Фастів, Біла Церква, Красятичі, Ставище, Обухів, Бориспіль, Бородянка, Бровари, Васильків, Вишгород, Володарка, Згурівка, Іванків, Кагарлик, Баришівка, Богуслав, Миронівка, Переяслав-Хмельницький, Рокитне, Сквира, Тараща, Тетіїв,  Яготин варто знати, що каркаси мають різні ступені жорсткості. Є каркаси, в яких область попереку буде розташовуватися в зоні більшої жорсткості, а в районі плечей каркас набагато м'якше. Саме такий розподіл зон жорсткості і забезпечить вам ідеальні умови для сну. Також при пошуку ідеального ортопедичного каркасу, звертайте увагу на каркасні ламелі і тримачі ламелей. Найякісніші і довговічні можна знайти у європейських виробників або ж у компаній, які співпрацюють з популярними виробниками, працюючими саме у сфері ортопедичної продукції. Найнадійнішими тримачами є гнучкі подвійні і ті, які виготовлені з каучуку. Якщо ламелі у вашому каркасі зроблені з бука, то вони володіють прекрасними ортопедичними якостями. Ламелі, які майстри виготовили з берези, обійдуться вам дешевше букових, але будуть володіти меншою міцністю і прослужать вам не так довго, як хотілося б. Також варто звертати увагу на кількість шарів матеріалу, яке використовується для ламелей. Краще всього, якщо ламелі складаються з більше шести шарів.
І так, для чого ж взагалі потрібні ортопедичні каркаси, які легко знайти в магазині Мекко ?! І так, насамперед, завдяки такому каркасу ви ідеально відчуєте весь ортопедичний ефект свого матраца. Ні в якому разі не здумайте класти свій матрац на нерівну або провислу поверхню, адже крім того, що спати на ньому буде не дуже зручно і ви не отримаєте той ортопедичний ефект, якого очікуєте, так ще і прослужить матрац, з такою підставою під ним, недовго. Завдяки ортопедичному каркасу, ваше тіло зможе дихати під час сну. Адже кожне людське тіло в нічний час, виробляє піт, і якщо він не буде йти, то залишиться на вашій шкірі, що буде, не тільки неприємно, але і не сильно сприятливо на неї вплине. Також ортопедичним каркасом чудово можна замінити ліжко, гарненько при цьому заощадивши. Спальне місце, яке буде складатися просто з каркаса і матраца, буде нічим не гірше звичайного ліжка. Правда, в ньому будуть відсутні узголів'я і боковини, які грають лише декоративну роль.
Для того, щоб підібрати ідеальний ортопедичний каркас в інтернет-магазині Мекко, варто враховувати свою статуру. Для цього непогано було б дізнатися у лікаря, що буде краще для вашої спини, спати на більш жорсткій або більше м'якій поверхні. Якщо ви вирішили, що вашому тілу потрібно жорстка поверхня для сну, тоді купіть каркаси з широкими ламелями, а якщо шукаєте м'яку поверхню, тоді вам потрібен каркас з вузькими ламелями. Магазин Мекко може запропонувати вам ортопедичні каркаси, в яких жорсткість регулюється самостійно.

Найкраще вибирати ортопедичний каркас після того, як ви купили вже матрац. І головне, потрібно правильно підібрати каркас під матрац, адже якщо вони будуть доповнювати один одного, то це забезпечить вашому тілу ідеальне місце для чудового і, головне, здорового сну.
В інтернет-магазині Мекко ви маєте можливість знайти найрізноманітніші моделі ортопедичних каркасів від різних виробників. Даний магазин запропонує вам тільки якісні меблі, адже співпрацює з виробниками, які вже багато років створюють тільки надійні моделі і займає перші позиції на ринках меблевих продажів. Для того, щоб прямо зараз почати пошуки відповідного ортопедичного каркасу, не потрібно нікуди їхати, достатньо перебувати у своєму гніздечку в місті Київ, Макарів, Фастів, Біла Церква, Красятичі, Ставище, Обухів, Бориспіль, Бородянка, Бровари, Васильків, Вишгород, Володарка, Згурівка, Іванків, Кагарлик, Баришівка, Богуслав, Миронівка, Переяслав-Хмельницький, Рокитне, Сквира, Тараща, Тетіїв,  Яготин і прямо з дому зайнятися шопінгом. Так, тепер, завдяки інтернет-магазину Мекко, зовсім не потрібно довго збиратися і добиратися до необхідного торгового центру чи звичайного меблевого магазину, щоб купити ортопедичний каркас. Для того, щоб почати свій віртуальний похід, достатньо просто мати доступ в інтернет і, зручно розташувавшись, перед монітором свого комп'ютера, поринути в пошуки потрібних меблів. Якщо у вас виникнуть якісь питання з приводу користування магазином або ж з приводу покупки, то можете в будь-який момент звернутися до онлайн-консультанта, який в будь-який час і з радістю готовий допомогти вам необхідною радою. Цей інтернет-магазин має чудову службу доставки, завдяки якій, перебуваючи в місті Київ, Макарів, Фастів, Біла Церква, Красятичі, Ставище, Обухів, Бориспіль, Бородянка, Бровари, Васильків, Вишгород, Володарка, Згурівка, Іванків, Кагарлик, Баришівка, Богуслав, Миронівка, Переяслав-Хмельницький, Рокитне, Сквира, Тараща, Тетіїв,  Яготин ви з легкістю можете отримати вибраний вами ортопедичний каркас. Інтернет-магазин Мекко всіх і кожного готовий постачити якісними і надійними ортопедичними каркасами, так що, ласкаво просимо!

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати