Консультанти онлайн працюють: Пн-Пт з 10:00 до 19:00 та Сб-Нд з 11:00 до 17:00. Дзвоніть або пишіть!

096 831 93 77 (Viber), mekkocomua,
e-mail: mekkoua@gmail.com

Ваше місто: Київ Змінити

Каркас ліжка в місті Київ

ціни, фото, опис
Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2754 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (15 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1779 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас односпальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1883 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Виробник: Україна

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей) Ортопедичний каркас двоспальний (17 ламелей)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 2856 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі) Ортопедичний каркас односпальний (22 ламелі)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 1918 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Ортопедичний каркас двоспальний (22 ламелі) Ортопедичний каркас двоспальний (22 ламелі)
Рейтинг:

Кількість відгуків: 0

ціна 3022 грн

Країна виробник: Україна

Тип товару: каркас ортопедичний

Матеріал: Метал + букові ламелі

Сторінки: 1

Здоровий сон є найважливішим фактором, який здатний впливати на стан під час цілого дня. Зокрема даний стан залежить від того, як облаштоване спальне ложе. Придбавши ортопедичний матрац з чудовими характеристиками Вам потрібно буде підібрати і хорошу йому основу. Каркас зобов'язаний ідеально доповнювати всі якості вашого матраца, добре розподілити навантаження і збільшити термін його експлуатації.
Ортопедичний каркас, який ви можете придбати в магазині Мекко, являє собою основу з металу або дерева, який володіє решіткою з досить пружними ламелями з бука або берези, які кріпляться опуклістю до верху. Коли людина лягає на каркас, який зроблений з фанери гнутоклеєної, то складові вирівнюються і створюють ідеально рівне місце.
Всі ламелеві кріплення на основу бувають як накладні, так і врізні. Накладні створюються з пластмаси і каучуку. Осідання на каучукові держачі набагато м'якше, ніж на пластмасові. Коли ваш матрац досить високий, більше двадцяти сантиметрів, то матеріал для закріплення перестає відігравати велику роль.
Нинішні каркаси оснащені чудовим механізмом трансформації як з ручним, так і з приводом електрики, завдяки якому ви легко можете змінювати положення узголів’я або ж цілої частини ліжка в нижній стороні і саме так, як вважає за краще господар. Але найчастіше в таких додатках немає ніякої потреби.
В окремих видах каркасів є можливість ще й управляти жорсткістю на певних ділянках решітки, наприклад, тільки в районі пояса або ж по всій висоті росту. Така функція є дуже корисною для тих, хто відчуває хребетні болі або ж володіє зайвою вагою.
Ортопедичний каркас може бути розташований на ліжку, доповнюючи матрац, але є варіант каркаса як окремого місця для сну. Тобто, якщо ви бажаєте заощадити на покупці ліжка, то маєте можливість придбати просто звичайний ортопедичний каркас, який буде володіти ніжками і послужить вам чудовою альтернативою комфортного ліжка. У такому спальному місці не буде узголів’я і можливих поручнів, але все це лише декорації і ніяких практичних застосувань вони не мають. Каркас, який служить двоспальним місцем для сну, розташовується на шести ніжках, чотири з яких знаходяться по кутах, а дві по центру. Каркаси, які служать односпальним місцем, розташовуються на п'яти ніжках, чотири з яких все так же знаходяться по кутах і п'ята по середині, під поперечною внутрішньою перемичкою і існує вона для того, щоб значно зменшити прогин решітки.
Надійністю і комфортом відрізняються моделі, які складаються і оснащені висувними опорами. Ортопедичні каркаси, які не володіють ніжками, мають назву каркасів-вкладишів і встановлюються на ліжечках зі спеціальними кріпленнями для каркасу. Такі каркаси можна легко купити і для великих ліжок з двома ярусами.
Якщо ви належите до тих людей, які дуже часто змінюють місце проживання, то ортопедичний каркас стане приголомшливим місцем для сновидінь, адже його товщина (без опор) становить всього лише п'ять сантиметрів. Навіть якщо ви ще не можете визначитися з покупкою ліжка і все ще займаєтеся вибором ідеальної моделі, тоді каркас з матрацом можуть послужити чудовим тимчасовим спальним місцем, узголів'я і боковини до якого можна додатково придбати в майбутньому вибравши їх на власний смак і побажання.

Навіщо потрібні ламелі?

Каркаси-ліжка є конструкціями, які повинні поліпшити результат при використані ортопедичних пристроїв. Такі споруди дозволяють цілком і повністю відчути всі переваги даних матраців і все це завдяки своїй приголомшливій формі і декількома іншими достоїнствами.
Ламелі виготовляються з деревини, найчастіше з бука або берези. Гнучкість цих дерев'яних матеріалів створює бездоганну амортизацію, що здатне забезпечити ідеальну опору для тіла в цілому і окремих його частин. Матраци, які не можуть забезпечити тіло хорошою підтримкою, "співпрацюючи" з ламелями знаходять всі необхідні якості. Фірми, які займаються виготовленням ортопедичних матраців, настійно радять користуватися ламелями як каркасів для них, адже це дозволяє значно збільшити період використання матраца і гарненько поліпшити ефективність в його експлуатації.
Крім усього цього, ламелі роблять легшим процес догляду за матрацом. Відстані, які утворюються між пружними ламелями дають можливість повітрю безперешкодно проходити, а вологим виділенням затримуватися в матраці. В результаті всіх цих дій, пил в матраці не збирається, а це сприяє ідеальному міцному і солодкому сну.
Каркас з ламелями можна встановити під абсолютно різні матраци для того, щоб створити кращі умови сновидінь і забезпечити рівний ваговий розподіл, а також його звичайне положення. Каркас з ламелей є чудовою основою, завдяки якій період використання матраца буде продовжений і ступінь його якості підвищений.

Правильно вибираємо ортопедичну основу для вашого ліжка

Надійність і гарна якість каркаса безпосередньо залежить від того, скільки ламелей знаходиться в решітці і який між ними простір. Решітка буває рідкою, вона сприяє досить швидкому просіданню матраца. Матрацу, який володіє блоком з окремими пакетними пружинами, необхідна основа, ламелі якої розташовані частіше (особливо, якщо пружини на матраці маленькі). Крок ламелей повинен мати від чотирьох до шести сантиметрів, а матрацу з блоками пружин від Боннель ідеально підійдуть основи, в яких проміжки складають близько дванадцяти сантиметрів.
Ламелі створюються з натурального дерева, а вид матеріалу безпосередньо впливає на надійність основи і на те, скільки він вам прослужить. Ламелі, зроблені з бука, більш якісні та міцні, а їх дешеві варіанти виготовлені з березових дощок або ж соснових дощок ідеально підійдуть людям з маленькою вагою або ж діткам. Коли ви займаєтеся підбором, відповідного каркаса наділеного ортопедичними властивостями, то стежте за тим, щоб вам не підсунули фальшивку під дерево, пам'ятайте, що справжнє дерево володіє бежевим (тілесним) кольором.
Також звертайте належну увагу на віддаленість каркасної рами від підлоги, звичайна висота - п'ятдесят сантиметрів. Адже ліжка які мають понад міру високе або ж навпаки вкрай низьке ложе, стануть дуже незручні в своїй експлуатації.
Перед покупкою ідеального каркаса варто перевірити міцність кріплення складових. Простежте за тим, щоб в основній частині не було скрипу в момент надавлення. Добре буде, якщо ви запитаєте у консультанта сертифікат, який підтвердить гігієнічність і екологічність матеріалів, які застосовувалися при виготовленні даного предмета інтер'єру.
Ціна на хороші ортопедичні підстави прямо залежить від кількості встановлених на ньому ламелей. Односпальні ліжка повинні мати чотирнадцять, вісімнадцять або ж двадцять перекладин. А каркаси величиною в два метри мають п'ятнадцять, дев'ятнадцять або ж двадцять дві перекладини.
Завдяки цілій конструкції рами каркаса ваше ліжко буде стійким, а структура ламелей забезпечить неймовірну зручність ліжку, а також чудову вентиляцію матраца, що просто необхідно для збереження всіх ортопедичних властивостей.

Чому варто купувати каркаси в магазині Мекко?

В інтернет-магазині Мекко вашій увазі представлені велика кількість різних ортопедичних каркасів, які підійдуть будь-якому оформленню кімнати. У каталозі магазина представлені найрізноманітніші моделі каркасів, як з ніжками, так і як частина ліжка. Якщо вам сподобалася певна модель, але на сайті ви не знайшли бажану колірну гаму - зверніться до консультантів, які подивляться в каталогах і, можливо, знайдуть ще кілька відтінків каркаса, адже кожна модель представлена в декількох варіантах.
Саме в Мекко ви зможете купити надійний ортопедичний каркас, адже даний магазин вже довго працює з одними і тими ж кращими виробниками меблів, які займають перші позиції на ринках. Абсолютно кожен товар, представлений в магазині, має всі сертифікати якості, які демонструють, що під час виготовлення меблів були використані екологічно чисті матеріали. Кожна модель пройшла всі необхідні перевірки, які підтверджують бездоганну якість продукції.
При виникненні найменших питань, можете звертатися до онлайн-консультантів, які постійно перебувають на сайті і в будь-який момент з радістю готові вам допомогти.Для того, щоб почати свій віртуальний шопінг, достатньо всього лише зайти на сайт, і спокійно переглядати різні моделі каркасів в каталозі магазина. Розрахуватися за придбаний товар в Мекко можна кількома способами, починаючи від банківського переказу, електронних грошей і закінчуючи готівковим платежем при отриманні меблів. Доставка будь-якого ортопедичного каркасу відбувається в усі міста країни, адже інтернет магазин Мекко подбав про те, щоб якомога більша кількість людей стали володарями по-справжньому якісних меблів. Для того, щоб отримати обраний каркас в своєму місті потрібно просто правильно вказати пункт пошти та її адресу.

Ваше місто Львів? Так Ні
Не вказувати